montaż drzwi

Montaż drzwi zewnętrznych Konin

W swojej ofercie posiadamy drzwi zewnętrzne firmy MARTOM. Jest to producent dobrej jakości drzwi z Jędrzejowa. Z pośród wielu modeli każdy zapewne znajdzie coś dla siebie. Gładkie, z przeszkleniem, z pochwytem, czy z klamką, z doświetlem, czy bez…. Możliwości jest naprawdę wiele zarówno w wyborze modelu, jak i koloru. W wersji ostatecznej udaje się skonfigurować drzwi, których powtarzalność będzie niska. W ostatnim czasie istnieje dostępna nowa opcja, która staje się coraz bardziej popularna- możliwość różnorodności koloru między ościeżnicą a skrzydłem drzwiowym.

Możliwość obejrzenia naszych ekspozycji i montaży mają Państwo na naszym profilu: https://www.facebook.com/BudomatKonin/posts/929951244317092.

Zapraszamy do naszego salonu, w którym posiadamy bogatą ekspozycję drzwi, ale uwierz, to tylko kilka dostępnych propozycji, które można mnożyć.

Drzwi można również dostosować pod względem grubości skrzydła, która ma wpływ na ciepłotę drzwi. Od 55 mm rekomendowane do garaży, pomieszczeń gospodarczych itp. Do drzwi rekomendowanych do domów pasywnych o grubości skrzydła 92 mm.

Drzwi w naszym salonie można jak najbardziej zamówić. Rekomendujemy jednak zakup drzwi łącznie z montażem w Koninie lub w okolicach.

Zapraszam do zapoznania się z galerią poniżej.

Nadal się zastanawiasz nad montażem drzwi z nami?

Nie zwlekaj, napisz, lub zadzwoń. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj.