O nas

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się wszystkim co wiąże się z dystrybucją okien, drzwi, parapetów oraz bram garażowych. Zaczynając od rzetelnego doradztwa, przez zamówienie, transport na fachowym montażu kończąc. Działamy na terenie Konina i okolic.

Oczywiście każdy klient jest dla nas tak samo ważny, czy będzie to developer, klient w trakcie budowy nowego, wymarzonego domu, czy też ktoś, kto wymienia stare okna w domu lub bloku.

Potrzebujesz kupić materiały, a nie jesteś zainteresowany usługą montażu? Zapraszamy do nas, jak najbardziej istnieje u nas taka możliwość.

Inną gałęzią naszej działalności jest natryskowe ocieplanie pianą, które niewątpliwie jest jednym ze skuteczniejszych systemów izolacji na rynku.

Reasumowując- poszukując okien, drzwi, bramy garażowej w Koninie koniecznie skontaktuj się z nami w najwygodniejszej dla siebie formie- przyjedź, napisz, zadzwoń.

🙂 ZAPRASZAMY 🙂

Kim jesteśmy

Treści w przygotowaniu….

Nasza historia

Rok 1994

Historia naszej firmy sięga lat ‘90, kiedy to w 1994 roku powstała rodzinna spółka o nazwie ZhiU Mabud-Trans S. C. Firma ta od samego początku zajmowała się dystrybucją oraz montażem okien PVC na terenie Konina i okolic.

Rok 1996


Dwa lata później powstała już jednoosobowa firma o nazwie PHU Budoma, która bez wątpienia była kontynuacją rodzinnej działalności, ale również pasją jej właściciela. Bezsprzecznie interesował się on innowacyjnymi technologiami w budownictwie. Zajmowaliśmy się oknami w szerokim tego słowa pojęciu, od doradztwa, przez montaż, kończąc na serwisie okien drewnianych, PVC oraz aluminiowych.
Również w roku 1996 pojawiły się na rynku panele podłogowe mdf, które my wprowadziliśmy jako niewątpliwie jedni z wtedy jeszcze nielicznych.

1999/2000


Przełom roku 1999/2000 przyniósł nam uruchomienie linii produkcyjnej okien PVC.

Rok 2004


Rok 2004 to kolejne godne uwagi poszerzenie naszej działalności o sprzedaż hurtową stalowych drzwi wejściowych. Dla wyjaśnienia dodamy, że drzwi te wypełniane były pianą poliuretanową. Były to czasy, w których oferta producentów nie była mocno rozwinięta przede wszystkim jeśli chodzi o design. W rezultacie to my zajęliśmy się projektowaniem oraz wykonaniem nowoczesnych przeszkleń w drzwiach. Przeszklenia te po dzień dzisiejszy wiodący producenci drzwi stosują u siebie.

Rok 2006


Rok 2006 był następnym rokiem, który z pewnością przysłużył się do i tak dynamicznego rozwoju naszej działalności. Zaczęło wtedy działać Pogotowie Okienne. Miało ono na celu przede wszystkim pomóc osobom, którym okna szwankowały.

Rok 2016


Rok 2016 doszliśmy do wniosku, że warte uwagi jest ocieplanie i izolacja pianą poliuretanową. Taka forma ocieplenia wykonywana jest metodą natryskową. Ponieważ do tej pory byliśmy monterami materiał ten znany nam był od podszewki. Niewątpliwie jest to jeden z najlepszych materiałów do izolacji termicznej i akustycznej.

Rok 2017

Ze względu na wydarzenia roku 2016 możecie Państwo skorzystać z usługi ocieplania pianą.

Rok 2018


Kontynuacją firmy PHU Budoma od 2018 jest już jej „dziecko” Budomat Sp. z o. o. , która, kontynuuje rozwojowy charakter firmy.

Rok 2020


Dzięki swojemu doświadczeniu, dążeniu do coraz to lepszych wyników, zaangażowaniu całego zespołu wiosną 2020 r. pomimo wielu przeciwnościom losu mogliśmy przenieść nasz punkt. Malutkie biuro na ul. Okólnej do dużo większego miejsca, w którym otworzyliśmy salon z dużą ekspozycją drzwi, okien bram. Podsumowując teraz Salon znajduje się na ul. Kolskiej 34a w Koninie, gdzie czekamy na Państwa do dzisiaj.