Montaż okien konin

Montaż okien Konin

Zapraszamy do zapoznanie się z naszymi montażami okien w Koninie i okolicach.

Wiemy jak bardzo w dzisiejszym świecie ważna jest wiarygodność firmy. Dlatego z pewnością pokazywane wykonywane przez nas montaże pomogą wam w wyborze nas jako swoich partnerów podczas budowy domu. Nie posiadamy fotografii przedstawiających początki naszej działalności, ale dziś pokażemy to, co dziło się u nas kiedyś. Trochę tego jest, dlatego dziś opublikujemy jedynie część naszego dobytku, co sukcesywnie będziemy starać się uzupełniać.

Bardzo dużo można zobaczyć na naszym funpage na facebooku https://www.facebook.com/BudomatKonin.

Życzymy miłego oglądania galerii 🙂

Dzisiaj chcemy wam pokazać domek, w którym zamontowane zostały okna na 7 komorowym profilu VEKA SOFTLINE 82 MD. Producentem jest DOMEL. Firma ta jest to prężnie działająca fabryka z tradycjami. U nich okna produkowane są na naprawdę wysokich standardach.

Ciepła ramka dystansowa wykonana z tworzywa sztucznego, nie jak w przypadku innych ramek z aluminium, które jako metal nie jest tak dobrym izolatorem ciepła. Pomijając nawet jej zalety, takie jak minimalizacja kondensacji pary, lepszą izolację termiczną, czy też likwidacja mostków termicznych są poprostu bardziej estetyczne.

Dodatkowo Okna VEKA montowane przez Budomat w Koninie i okolicach na standardowym wyposażeniu w oknach tarasowych posiadają szyby hartowane od wewnątrz pomieszczenia. Daje to ochronę użytkowników przed obrażeniami w momencie kiedy szyba ulegnie zniszczeniu. Pod wpływem działania siły (np. rzucona zabawka, piłka inne czynniki) szyba rozpadnie się na tępe, drobne kawałki.

Dodatkowym standardem w oknach montowanych w Koninie VEKA są zaczepy antywłamaniowe. Stalowe zaczepy używane w firmie Domel utrudniają wyważenie skrzydła.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.